sinu

lahked sõnad

Päikseline!

Kutsusime Keili oma vastsündinud pojakest pildistama ja ma tänan õnne, et seda tegime. Kui ta oma suure seljakotiga uksest sisse astus, siis oli ta kohe nagu oma inimene - hästi soe ja chill ja hooliv. Selline tunne oli nagu oleksime pärastlõuna hea sõbranna seltsis veetnud. Kogu pildistamine on mul meeles hästi helgena just ilmselt seetõttu, et Keili oskas luua täiesti pingevaba õhkkonna, mis on imiku pildistamisel nii oluline. Pildid meeldisid meile väga. P.S. Peale selle näitas Keili mulle ühe väärtusliku nipi, kuidas lapsele body ilma suurema mässamiseta selga saada. Win-win!

Sõbralik, armas ja soe

Kiidan Keilit tema suurepärase oskuse eest lastega kiirelt ühisele lainele saada. Ta on sõbralik, armas ja soe inimene. Loomeinimesele omaselt on ta avatud mõtlemisega ja hea ruumitunnetusega. Kohaneb kiiresti olustikuga ja aitab kaasa emotsionaalsete hetkede kinnipüüdmisele. Keili on suurepärane suhtleja nii kõnes kui kirjas ja väga vastutulelik ning kohusetundlik. Tema fotod on selged ja värvid kirkad, emotsioonid ehtsad ja detailid kaadris. Julgen soovitada Keilit kui suurepärast perefotograafi ja oskuslikku pulmafotograafi. Meie pere tänab Keilit imeliste hetkede jäädvustamise eest. Et seda fotokirge jätkuks veel pikkadeks aastateks!

Karakter

Seda, et hea fotograaf peab suutma teha häid pilte pole vist vaja mainida. Minu jaoks teeb fotograafist hea fotograafi hoopis tema iseloom ja oskus kliendiga suhelda. Olgu kaamera ees mõne päevane imik, kelle uinumist tuleb kannatlikult oodata või kärsitu kahene, keda mänguliselt pildile meelitama peab. 
Keilil seda on! 

Mulle meeldib, et ta ei tee meeleheitlikult totraid loomahääli, et laps kindlasti otse kaamerasse vaataks. Keili on ise äärmiselt mõnusa olekuga ja see rahulikkus ning loomulikkus peegeldub ka tema piltidelt.