tere tulemast

blogisse

NAINE | Buduaari fotosessioon

Viimasel ajal on minu poole pöördutud pisut salajaste soovidega. Nii mõnigi naine on pikalt mõelnud, et laseks endast pisut paljastavamad buduaari fotod teha (ma ise ka!) ja kui keegi tuttavatest otsa lahti teeb, jõuavad mõtted teostuseni. Ma lähen taoliste ideede peale kohe eriliselt särama! Mitte, et seda lihtne teha oleks, vastupidi – väljakutse on suur. Et lõpptulemus kaunis saaks, peavad paigas olema nii detailid, meik ja soeng (ülitähtsad!), koht, kui ka teadmine, miks seda tehakse. See oli ettevalmistuse pool, nüüd tuleb fotod mõnusalt ka jäädvustada. Just – mõnusalt! Kaamera ees olla ei ole tihti mugav, rääkimata siis sellest, et võta veel riideid ka seljast vähemaks. Ma tõesti annan endast parima, et klient mind usaldaks ja end mugavalt tunneks. Ja ei pea muretsema mitte grammigi, et kuidas ma olen või mida tegema pean. Selle viimase eest hoolitseb fotograaf ;)

Selle kauni Naise mõned fotod on siin. Just, mõned. Ma aktsepteerin ja hindan privaatsust, eriti veel buduaari fotode näol ja kui keegi ei ole soovinud oma pilte avalikustada, siis nii jääb. Loodetavasti saan kunagi midagi enamat ka näidata :) Sest Naised – te olete kaunid!

Meigi ja soengu eest suured tänud Marre Naissoole!

Õhus on kevadet ja armastust ;)

2015-04-13_00032015-04-13_0002
Oled huvitatud buduaari fotosessioonist Tallinnas või lähiümbruses? Fotograaf Keili Tees jäädvustab akte, poolakte, buduaari pilte delikaatsel ja maitsekal moel. Et buduaari fotosessioonist täpsemat infot saada täida allolev kontaktivorm või saada e-mail keilitees ät gmail.com

    Nimi

    E-mail

    Teema

    Teade